Dit Australian Archive Nebula Bies Jacket Acetate brengt een cleane zwarte basis samen met een opvallende Archive-bies. Het jack is gemaakt van acetate in een comfortabele mix van 65% polyester en 35% polyamide, waardoor het soepel draagt en die herkenbare Australian feel heeft.
De Nebula bies loopt over de borst, langs de mouwen en over de schouders. De kleurrijke print in de bies geeft het jacket een sterke jaren 90 uitstraling, terwijl de zwarte basis zorgt voor een rustige en draagbare look. Het geborduurde kangoeroe-logo op de borst geeft het jack een duidelijke Australian finishing touch.
De elastische boord en manchetten zorgen voor een comfortabele pasvorm. De rits aan de voorkant en de zakken met rits maken het jack praktisch en stijlvol tegelijk.
Maak je outfit compleet door er een bijpassende broek bij te bestellen en creëer je eigen Australian trainingspak met unieke Nebula bies.