Archive Jacquard Beanie

€ 24,50
Art.nr:
016.ARXCA0002BLACK-003
Zwart

Omschrijving

Deze Australian Archive Jacquard Beanie in zwart is een opvallende accessoire met een sterke Australian uitstraling. De muts is gemaakt van 100% acryl en heeft een jacquard gebreide structuur, waardoor het logo mooi in het design is verwerkt.

De grote Australian lettering loopt over de muts en geeft de beanie een herkenbare Archive-look. Op de omgeslagen boord zit een patch met het iconische kangoeroe-logo, terwijl het kleine Australian label subtiel aan de zijkant is geplaatst. De zwarte basis met grijze details zorgt voor een cleane, makkelijk te combineren uitstraling.

Draag deze beanie bij een jacket, pant of compleet Australian trainingspak voor een sportieve winterlook met heritage gevoel. Een comfortabele muts voor koude dagen, met genoeg detail om je outfit direct een duidelijke Australian touch te geven.

Specificaties

Naam Archive Jacquard Beanie
Artikelnummer 016.ARXCA0002BLACK-003
Kleur Zwart
Land van herkomst Italië